Nabídka kurzů pro veřejnost

Všechny nabízené kurzy jsou prakticky pojaté a bohatě ilustrovány příklady z praxe. Z kurzů i workshopů si odnesete nejen nové znalosti a materiály, ale zdarma dostáváte podporu kterou určitě využijete při reálném užívání nových znalostí v praxi. Navíc všichni naši studenti mají přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde rádi poradíme.

kurzy Účetnictví

Základy účetnictví

Kurz vám pomůže porozumět logice a principům účetnictví, naučí Vás správně účtovat a využívat získané znalosti v každodenní praxi.
Detail kurzu

Účetnictví pro pokročilé

Kurz vám pomůže prohloubit dosavadní znalosti účetnictví a naučí vás provádět náročnější účetní operace.
Detail kurzu

Účetnictví v praxi

Kurz spojuje kurzy Základy účetnictví a Účetnictví pro pokročilé a pomůže Vám nejen porozumět základním principům účetnictví, ale naučí vás provádět i náročnější účetní operace.
Detail kurzu

kurzy Mzdy

Mzdy v praxi

Kurz Mzdy v praxi vás seznámí se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy.
Detail kurzu

kurzy Daně

Daňová evidence pro podnikatele

Kurz vám pomůže nejen porozumět základním zásadám daňové evidence, ale naučí vás správně stanovit základ daně, vypočítat daň a pojištění.
Detail kurzu

Základy daní

Kurz vám pomůže se zorientovat v daňových předpisech a prohloubit dosavadní znalosti.
Detail kurzu

Základy daní a daňová evidence pro podnikatele

Pomůže vám se zorientovat v daňových záležitostech, porozumět zásadám daňové evidence, správně stanovit základ daně, vypočítat daň a pojištění.
Detail kurzu

kurzy Webová analytika

Školení Google Analytics I

Měření výkonu webu či eshopu je klíčem k dobrým rozhodnutím. Naučíme vás web nejen měřit, ale i získaným datům porozumět.
Detail kurzu

Školení Google Analytics II

Používáte Google Analytics, ale chybí vám tam detailnější informace užití stránek či chování návštěvníků? Chcete pomoct s reporty? Právě pro vás je toto rozšiřující školení.
Detail kurzu

Google Tag Manager - prakticky

Workshop vám ukáže, jak snadno lze pomocí GTM detailně měřit chování návštěvníků stránek nebo získat doposud skrytá data a dále s nimi pracovat.
Detail kurzu

kurzy Marketing

Školení PPC reklamy I

PPC reklama je dneska nedílnou součástí online marketingu každé firmy zabývající se reklamou. Naučíme vás jak na stránky přivést relevantní návštěvníky a proměnit je na klienty.
Detail kurzu

Zbožové vyhledávače prakticky

Zbožové vyhledávače poskytují unikátní možnosti jak rychle a levně získat klienty, kteří přímo stojí o vaše zboží. Naučíme vás jak zbožáky efektivně využít.
Detail kurzu

kurzy Tvorba webu

Wordpress pro začátečníky

Ukážeme vám jak si snadno a rychle postavit vlastní stránky pro svou firmu, podnikání nebo pro přátele. Snadno, rychle a bez programování.
Detail kurzu

Hledáte specifický kurz nebo potřebujete firemní kurz?

Zavolejte nebo napište a dohodneme individuální termín.