Nabídka kurzů pro veřejnost

Všechny nabízené kurzy jsou prakticky pojaté a bohatě ilustrovány příklady z praxe. Z kurzů i workshopů si odnesete nejen nové znalosti a materiály, ale zdarma dostáváte podporu kterou určitě využijete při reálném užívání nových znalostí v praxi. Navíc všichni naši studenti mají přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde rádi poradíme.

kurzy Účetnictví

Účetnictví pro začátečníky

Základy účetnictví

Kurz vám pomůže porozumět logice a principům účetnictví, naučí Vás správně účtovat a využívat získané znalosti v každodenní praxi.
Detail kurzu
Účetnictví pro mírně pokročilé

Účetnictví pro mírně pokročilé

Kurz vám pomůže prohloubit dosavadní znalosti účetnictví a naučí vás provádět náročnější účetní operace.
Detail kurzu
Pokročilé účetnictví

Účetnictví pro pokročilé

Kurz vám pomůže prohloubit dosavadní znalosti účetnictví a naučí vás provádět náročnější účetní operace.
Detail kurzu
Účetnictví prakticky

Účetnictví v praxi

Kurz spojuje kurzy Základy účetnictví a Účetnictví pro mírně pokročilé a pomůže Vám nejen porozumět základním principům účetnictví, ale naučí vás provádět i pokročilejší účetní operace.
Detail kurzu
Balíček kurzů Účetnictví

Účetnictví komplet

Kurz spojuje kurzy Základy účetnictví, Účetnictví pro mírně pokročilé a Účetnictví pro pokročilé a pomůže Vám nejen porozumět základním principům účetnictví, ale naučí vás provádět i náročnější účetní operace.
Detail kurzu

kurzy Mzdy

Praktický kurz mzdy

Mzdy v praxi

Kurz Mzdy v praxi vás seznámí se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy.
Detail kurzu

kurzy Daně

Daňové základy

Základy daní

Kurz vám pomůže se zorientovat v daňových předpisech a prohloubit dosavadní znalosti.
Detail kurzu
Daňová evidence pro podnikatele

Daňová evidence pro podnikatele

Kurz vám pomůže nejen porozumět základním zásadám daňové evidence, ale naučí vás správně stanovit základ daně, vypočítat daň a pojištění.
Detail kurzu
kurz daňové evidence pro osvč a podnikatele

OSVČ - daně a daňová evidence

Kurz OSVČ – daně a daňová evidence Vám pomůže nejen porozumět základním zásadám daňové evidence, ale naučí Vás správně stanovit základ daně, vypočítat daň z příjmů, silniční daň, zdravotní a sociální pojištění. Součásti kurzu je procvičování probrané látky na příkladech s vyplněním daňových přiznání a přehledu na OSSZ a zdravotní pojišťovnu dle zadaného příkladu.
Detail kurzu
Daň z nemovitých věcí

Daň z nemovitých věcí

Kurz Daň z nemovitých věcí vás kompletně seznámí se zákonem o dani z nemovitých věcí. Součásti kurzu je vyřešení konkrétních příkladů z praxe včetně vyplnění daňového přiznání.
Detail kurzu
Daň z nabytí nemovitých věcí

Daň z nabytí nemovitých věcí

Kurz Daň z nabytí nemovitých věcí vás kompletně seznámí se zákonem o dani z nabytí nemovitých věcí. Součásti kurzu je vyřešení konkrétních příkladů z praxe včetně vyplnění daňového přiznání.
Detail kurzu
Silniční daň

Silniční daň

Kurz Silniční daň vás kompletně seznámí se zákonem o dani silniční. Součásti kurzu je vyřešení konkrétních příkladů z praxe včetně vyplnění daňového přiznání.
Detail kurzu
Kurz daní nemovitostí - komplet

Daně u nemovitostí komplet

Kurz Daně u nemovitostí komplet vás detailně seznámí se zákonem o dani z nemovitých věcí a zákonem o dani z nabytí nemovitých věcí. Součásti kurzu je vyřešení konkrétních příkladů z praxe včetně vyplnění daňového přiznání.
Detail kurzu
Školení majetkové daně

Majetkové daně komplet

Kurz Majetkové daně komplet vás detailně seznámí se zákonem o dani z nemovitých věcí, zákonem o dani z nabytí nemovitých věcí a zákonem o dani silniční. Součásti kurzu je vyřešení konkrétních příkladů z praxe včetně vyplnění daňového přiznání.
Detail kurzu
Základy daní a daňová evidence pro podnikatele

Základy daní a daňová evidence pro podnikatele

Pomůže vám se zorientovat v daňových záležitostech, porozumět zásadám daňové evidence, správně stanovit základ daně, vypočítat daň a pojištění.
Detail kurzu
Elektronická Evidence Tržeb od A do Z

EET - komplet od A do Z

Kurz EET – komplet od A do Z je vhodný zejména pro podnikatele, kterých se bude týkat třetí (od 1.3.2018) a čtvrtá (od 1.6.2018) etapa EET. Současně je určen pro účetní nebo pracovníky, kteří budou metodicky zajišťovat elektronickou evidenci tržeb.
Detail kurzu

kurzy Webová analytika

Školení Google Analytics I

Školení Google Analytics I

Měření výkonu webu či eshopu je klíčem k dobrým rozhodnutím. Naučíme vás web nejen měřit, ale i získaným datům porozumět.
Detail kurzu
Google Analytics pokročilí

Školení Google Analytics II

Používáte Google Analytics, ale chybí vám tam detailnější informace užití stránek či chování návštěvníků? Chcete pomoct s reporty? Právě pro vás je toto rozšiřující školení.
Detail kurzu
Google Tag Manager

Google Tag Manager - prakticky

Workshop vám ukáže, jak snadno lze pomocí GTM detailně měřit chování návštěvníků stránek nebo získat doposud skrytá data a dále s nimi pracovat.
Detail kurzu

kurzy Marketing

Školení PPC reklamy pro začátečníky

Školení PPC reklamy I

PPC reklama je dneska nedílnou součástí online marketingu každé firmy zabývající se reklamou. Naučíme vás jak na stránky přivést relevantní návštěvníky a proměnit je na klienty.
Detail kurzu
Školení SEO optimalizace pro web i eshop

SEO optimalizace prakticky

SEO aneb optimalizace pro vyhledávače má i dnes velký význam a je dobré na své viditelnosti pracovat stejně jako odstranit chyby. Naučíme vás jak.
Detail kurzu
Zbožové vyhledávače

Zbožové vyhledávače prakticky

Zbožové vyhledávače poskytují unikátní možnosti jak rychle a levně získat klienty, kteří přímo stojí o vaše zboží. Naučíme vás jak zbožáky efektivně využít.
Detail kurzu
Facebook reklama pro začátečníky - školení

Facebook reklama pro začátečníky

Naučíme vás jak pomocí Facebook reklamy přivést na stránky potenciální klienty, analyzovat je a správně vyhodnotit úspěšnost.
Detail kurzu
Nástroje online marketingu

Nástroje online marketingu

Pro kvalitní online marketing je potřeba zpracovat obrovské množství dat a obrovské množství dat vytvořit. Ukážeme vám jak si práci zjednodušit nebo zautomatizovat.
Detail kurzu

kurzy Tvorba webu

Tvorba stránek ve Wordpress pro začátečníky

Wordpress pro začátečníky

Ukážeme vám jak si snadno a rychle postavit vlastní stránky pro svou firmu, podnikání nebo pro přátele. Snadno, rychle a bez programování.
Detail kurzu
Wordpress školení tvorba šablon a programování

Wordpress, tvorba vlastních stránek

Kurz vás naučí Wordpress od naprostých základů až po pokročilá témata jako je tvorba vlastních šablon nebo vlastních typů stránek. Naučte se Wordpress pořádně!
Detail kurzu

kurzy Práce na PC

Školení základy práce s počítačem

Základy obsluhy PC

Kurz Základy obsluhy PC vás naučí používat nejen internet a elektronickou poštu, ale i kancelářské programy MS Word, MS Excel a MS PowerPoint na základní uživatelské úrovni.
Detail kurzu

Hledáte specifický kurz nebo potřebujete firemní kurz?

Zavolejte nebo napište a připravíme vám individuální nabídku.