Nabídka akreditovaných rekvalifikačních kurzů

Všechny nabízené kurzy jsou prakticky pojaté a bohatě ilustrovány příklady z praxe. Z kurzů i workshopů si odnesete nejen nové znalosti a materiály, ale zdarma dostáváte podporu kterou určitě využijete při reálném užívání nových znalostí v praxi. Navíc všichni naši studenti mají přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde rádi poradíme.

kurzy Účetnictví

Rekvalifikační kurz Účetnictví a kompletní daně

Účetnictví a daně komplet - rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz Účetnictví a daně komplet je optimální volba jak pro začátečníky, tak i pro účetní s praxi. V kurzu se naučíte účetnictví od základů až po pokročilejší operace, které jsou nedílnou součásti každodenní praxe účetní. Navíc v kurzu se probere i daňová problematika. Po absolvování kurzu budete umět nejen účtovat, ale i sestavit daňové přiznání a vypočítat daňovou povinnost.
Detail kurzu
Rekvalifikační kurz účetnictví a daňové evidence

Účetnictví, daně a daňová evidence komplet - rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz Účetnictví, daně a daňová evidence komplet je optimální volba jak pro začátečníky, tak i pro účetní s praxi. V kurzu se naučíte účetnictví od základů až po pokročilejší operace, které jsou nedílnou součásti každodenní praxe účetní. Navíc v kurzu se probere i daňová problematika. Po absolvování kurzu budete umět nejen účtovat, ale i sestavit daňové přiznání a vypočítat daňovou povinnost.
Detail kurzu
Rekvalifikační kurz Účetnictví, daně, daňová evidence s využitím PC

Účetnictví, daně a daňová evidence komplet s využitím PC - rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz Účetnictví, daně a daňová evidence komplet s využitím PC je optimální volba jak pro začátečníky, tak i pro účetní s praxi. V kurzu se naučíte účetnictví od základů až po pokročilejší operace, které jsou nedílnou součásti každodenní praxe účetní. Navíc v kurzu se probere i daňová problematika. Po absolvování kurzu budete umět nejen účtovat, sestavit daňové přiznání a vypočítat daňovou povinnost, ale i účtovat v programech Pohoda, Money a Premier.
Detail kurzu

kurzy Mzdy

Rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví

Mzdové účetnictví - rekvalifikační kurz

Kurz Mzdové účetnictví je kurz akreditovaný MŠMT a seznámí vás se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy.
Detail kurzu
Rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví s prací na PC

Mzdové účetnictví s využitím PC - rekvalifikační kurz

Kurz Mzdové účetnictví s využitím PC je kurz akreditovaný MŠMT a seznámí vás se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy. Navíc kurz je doplněn o výuku zpracování mezd na počítači. Mimořádně Vám nabídneme výuku zpracování mezd v účetním programu Pohoda, Money a Premier.
Detail kurzu

kurzy Marketing

Akreditovaný kurz online marketingu

Manažer internetových projektů a online marketingů - rekvalifikační kurz

Kurz Manažer internetových projektů a online marketingů je kurzem akreditovaným MŠMT a seznámí se vším co budete potřebovat pro úspěšné řízení a propagaci webových projektů. Naučí vás jak projekt úspěšně vést po stránce osobní, technické i jak ho následně úspěšně propagovat. Výhodou tohoto kurzu je jeho komplexnost, zvýhodněná cena a možnost plné úhrady kurzovného Úřadem práce.
Detail kurzu

kurzy Tvorba webu

Akreditovaný kurz Tvorba webových stránek

Tvorba www stránek

Kurz Tvorba www stránek je kurzem akreditovaným MŠMT a uvede vás do tvorby webových stránek a eshopů. Naučí vás potřebné technologie, nástroje i postup efektivně stránky vytvářet. Výhodou tohoto kurzu je jeho komplexnost, zvýhodněná cena a možnost plné úhrady Úřadem práce.
Detail kurzu

kurzy Práce na PC

Rekvalifikační kurz Základy obsluhy počítačů

Základy obsluhy osobního počitače - rekvalifikační kurz

Kurz Základy obsluhy osobního počítače je kurzem akreditovaným MŠMT a naučí vás používat nejen internet a elektronickou poštu, ale i kancelářské programy MS Word, MS Excel a MS PowerPoint na základní uživatelské úrovni.
Detail kurzu

Hledáte specifický kurz nebo potřebujete firemní kurz?

Zavolejte nebo napište a připravíme vám individuální nabídku.