Vnitřní směrnice pro podnikatele 2021

Povinností každé účetní jednotky je nejen tvorba vnitřních směrnic, ale také jejich úprava na základě legislativních změn. Publikace je upravena podle legislativy platné pro rok 2021.

Nakladatelství: Anag
Autor: Hana Kovalíková
Vydáno: květen 2021
Počet stran: 464
ISBN: 978-80-7554-323-3

Ukázka v PDF: Vnitřní směrnice

SKLADEM

Pouze osobní vyzvednutí, ul. Rytířska - Praha 1

599,00 Kč
cena s DPH 539,00 Kč

Vnitřní směrnice

Blíže k obsahu publikace

Poslední publikace byla vydaná pro rok 2018. Protože v dalších dvou letech nedošlo k výrazným změnám, nebylo nutné jak pro rok 2019, tak i pro rok 2020 publikace vydávat. Znovu vydat Vnitřní směrnice pro podnikatele jsme se, na základě požadavků účetních pracovníků, rozhodli až nyní. Provedené změny jsou v publikaci zpřehledněny do tabulek. Každá směrnice je doplněna krátkým, jasným komentářem. Na konci publikace jsou doplněny návrhy (vzory) různých účetních dokladů, a to i interních, které se ke směrnici vztahují. V úvodu každé směrnice jsou přehledně vyjmenovány právní předpisy, na základě kterých jsou jednotlivé směrnice zpracovány. Opět je u každé směrnice vypracován vzor vnitropodnikové úpravy, podle níž si mohou účetní jednotky své směrnice upravit. Ke každé z nich jsou rovněž uvedeny základní a nejčastěji používané předkontace účetních operací.

Součástí publikace je program s databázi všech vnitropodnikových směrnic zmiňovaných v knize

Součástí knihy je program ke stažení, který obsahuje databázi všech vnitropodnikových směrnic zmiňovaných v knize, jež jsou připraveny nejen k seznámení se s nimi, ale zejména k editaci pro potřeby dané účetní jednotky. Směrnice se mohou v dodaném programu upravovat s možností exportu do pdf. Program je ke stažení na stránkách anag.cz. Licence je určena pro použití na jednom zařízení s operačním systémem Windows.

Platnost publikace

Platí i pro rok 2022.


Související produkty

Společnost s ručením omezeným, ANAG

429,- 386,- Kč